Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitimi

Son dönemde toplu konut sayılarındaki artış sertifikaya talebi artırmıştır. Sizde aldığınız sertifika ile profesyonel işler çıkarın.

15 Modül 9 Video 2 Saat Eğitim (0)

Son dönemde dikkat çeken en önemli şeylerden şehirleşmenin artması ile birlikte, insanların yaşam tarzları ile beraber şehirlerdeki yerleşim biçimlerinde de değişiklikler olmaya başlamıştır.

Tek katlı yapılardan çok katlı yapılara doğru bir evrilme yaşanırken, mahalleler yerlerini sitelere bırakmaya başladı. Şehirleşmeyle beraber farklı kültürlerdeki insanlar bir arada yaşamak zorunda kaldı. Bu da insanlar arasında bazı sorunlara yol açtı. Ortaya çıkmış olan sorunların akabinde kanuni düzenlemeler de ortaya çıkmaya başladı. İşte eğitimimizde alanla ilgili bu konuları sizlere sunacağız.

Eğitim Size Ne Katacak?

Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitimini tamamladığınız apartman, site ve toplu yapı yönetimlerinin ne olduğunu tanımlayabilecek, gayrimenkul mülkiyeti ve ana gayrimenkul ayrımını yapabilecek, kat irtifakı ve kat mülkiyeti ile alakalı kavramlara hakim olacak, arsa, arsa payı, tapu sicili, ipotek, arazi vb. gibi terimleri açıklayabileceksiniz.

Kimler Katılmalı?

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumları tarafından sizlere sunulan Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitimine binaların ya da toplu yapıların yöneticileri, siteler ve toplu yapı yönetiminde çalışanlar, emlak firmaları, kariyerine bu alanda yön vermek isteyenler ve alana ilgi duyan herkes katılabilir.

Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?

Kurumumuzda Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitimi uzman eğitimcimiz ile 2 ay sürmektedir. Kaydınızı tamamladıktan hemen sonra size verilen adres ve şifre ile öğrenci paneline girerek videoları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Program boyunca sağladığımız kitap ve doküman desteği ile videolarla ilgili notlar alabilir ve eğitimcimizi oradan da takip edebilirsiniz. Eğitimlerimiz Uzaktan Eğitim şeklinde olmakla birlikte istediğiniz zaman eğitimcimize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız da mevcuttur.

Uzman eğitimcimiz kurs ile alakalı süreçte her zaman yanınızda olacak ve size rehberlik edecektir. Kurumumuzda öğrenci olmak bir ayrıcalıktır. Çünkü sizleri müşteri olarak değil yol arkadaşımız olarak görmekteyiz.

Eğitim bittikten sonra MEB sınavında başarıyla ayrıldığınızda MEB Onaylı Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitimi Sertifikanız alacaksınız. Alacağınız bu sertifika ile sosyal tesislerde, lüks tatil sitelerinde, beş yıldızlı hotellerde, özel sektöre ait işletmelerde, tatil beldelerindeki butik otellerde, ve kurumsal firmalarda iş bulma imkanına sahip olacaksınız.

Neler Öğreneceğim

  • Site ve Apartman Yönetimi ile alakalı en güncel yönetmelikleri öğreneceksiniz

  • Alanda işinize yaracak olan temel hukuk kavramlarını öğreneceksiniz

  • Kendini tanıma ve ikna yöntemleri ile alakalı bilgiler edineceksiniz

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 2000

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

  • Kontejan: Var
  • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Puanı: 100/97
  • Sınav Başarı Oranı: %96

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun