Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi

Dış Ticaret ve ihracat uygulamalarındaki bütün süreçler; kullanılmakta olan belgeler, mevzuat ve gerekli olacak tüm pratik bilgiler bu eğitimimizde sizleri bekliyor.

1 Modül 62 Video 13 Saat Eğitim (0)

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumunda alacağınız Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi ile sektörde kullanılan bilgi ve belgelerin mevzuatına uygun düzenlenmesi, yeniliklerin takibi konularında kendinizi yetiştirebilirsiniz.

Günümüzde teknolojik ve ekonomik gelişmelerin ardından dünyamız kocaman bir Pazar halini aldı. Bu şekilde ülkeler arasındaki fiziki mesafeler ortadan kalkarken ticaret ilişkileri ile tüm ülke pazarları birbirine  ulaşabilir hale geldi. Birbirlerine olan bağları ve ihtiyaçları artan her ülke Dış Ticaret alanında önemli stratejiler belirleyerek bunları hayata geçirmek durumunda kaldığından mühim çalışmalar yapmaktadır.

Ülkelerin ekonomik bakımdan güçlenmeleri için en temel etkenlerden birisi Dış Ticaret alanındaki başarıdır. Bu geniş ve çok yönlü mecrada başarıya erişmek için uluslararası pazarlarda sürdürülen rekabetlerde iyi yetişmiş Dış Ticaret uzmanlarının olması büyük bir fırsattır. Bu yüzden firmalar Dış Ticaret Uzmanlığını belgelemiş kalifiye çalışanlara rağbet etmektedir.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumunda alacağınız Dış Ticaret Uzmanlık Eğitiminde bizler kursiyerlerimize rehber oluyoruz. Kursiyerlerimize uluslararası etkileşimlerin çok yaşandığı bu sektörde ne şekilde interaktif bir çalışma yaşamının kendilerini beklediğini, kendilerine ait iş fikirlerinin bu mecralara ne şekilde entegre edileceğini öğretiyoruz.

Dış Ticaret Eğitimine Kimler Katılabilir?

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumunda verdiğimiz Dış Ticaret Eğitimine bu alanda kariyer planları olanlar, bu alana ilgisi olanlar, bu alanda çalışan ama kendini geliştirerek farklı bir bakış açısı kazanmak isteyenler, Üniversite, Master ve Doktora Öğrencileri, Dış Ticaret Alanında uzman olup bunu belgelemeyi isteyenler ve kendi işini kurmayı talep eden girişimciler katılabilir.

Eğitim nasıl yapılıyor?

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimimiz uzaktan eğitim yani online şeklinde yapılmaktadır. İnternete bağlanabileceğiniz herhangin bir akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet ile eğitimlere istediğiniz yerden istediğiniz zaman ulaşabilir ve istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Eğitime katılan öğrencilerimiz kendilerine tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile videoları kayıt yaptırdıktan sonra izleyebilirler.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumunda alacağınız Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi sonunda yapılan sınavda başarılı olmanız durumunda MEB onaylı Dış Ticaret Uzmanlığı sertifikanızı alabilir ve uzmanlığınızı bu belge ispatlayabilirsiniz. Sertifikanı özel sektörde iş ararken sizi bir adım öne geçirecektir.

Neler Öğreneceğim

  • A'dan Z'ye Dış Ticaret ile alakalı tüm bilgileri öğreneceksiniz

  • Dış Ticarette ödeme ve teslim biçimlerini öğreneceksiniz

  • İhracat Pazarının nasıl bulunacağını göreceksiniz

Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 5000

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

  • Kontejan: Var
  • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Puanı: 100/95
  • Sınav Başarı Oranı: %95

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun