Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Bilgisayar İşletmenlik Kursuna katılarak 160 saatlik eğitimin ardından MEB onaylı sertifikanızı alıp kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

8 Modül 35 Video 30 Saat Eğitim (0)

Bilgisayar İşletmenliği Kursu ile öğrencilerimize yeni bir perspektif kazandırıyoruz. Teknoloji çağının en temel unsuru bilgisayarı tam anlamıyla bilmek karşınıza pek çok imkanı çıkaracaktır. Son dönemlerde en alakasız işlerde bile bilgisayar ve Microsoft Office kullanımının şart koşulması da bunun bir göstergesidir.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Bilgisayar İşletmenliği Kursunda eğitim alan öğrencilere en temelden başlayarak seviye seviye bilgisayar işletmenliğini anlatıyoruz. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri alan kursiyerler için belki de bilgisayar denince akla ilk gelen program olan Microsoft Office’i tanıtıyoruz. Bu programlardan en temeli olan Word, Excel ve Power Point’i en temelden başlayarak derinlemesine inceleyip kursiyerlerimize hem teorik bilgiyi veriyoruz hem de bu bilgiler pratiğe dökmelerini sağlıyoruz.

Kurs Sonunda Sertifika Var mı?

Evet, 3Bilgi Uzaktan Eğitim Bilgisayar İşletmenliği Kursumuzun bitiminde MEB tarafından yapılacak olan sınavdan başarılı bir şekilde geçerseniz, MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifikası almaya hak kazanırsınız. Aldığınız bu sertifika ile kazandığınız becerileri ispatlamış olacak, özel sektörde rakiplerinizden bir adım ileride olacaksınız. Ayrıca çok önemli bir nokta daha var ki o da MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasının KPSS atamalarında (6225 kod numarası) pek çok bölüme başvuru sırasında zorunlu tutulmakta olduğudur.

Uzaktan Eğitim Verimli Geçer mi?

Örgün eğitim alışkanlarımız yavaş yavaş uzaktan eğitime dönmektedir. Özellikle korona pandemisinden sonra uzaktan eğitim kavramı çok fazla duyulur oldu. Uzaktan eğitimden hiç korkmayın. 3Bilgi Uzaktan Eğitim bu noktada her zaman yanınızda olacaktır. Kayıt olur olmaz sistem sizin için işleyecektir. Video dersleri takip edip pratikleri denildiği şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Sistem sizin için 1 sene açık kalacaktır. İstediğiniz videoyu istediğiniz kadar izleyebilir ayrıca sistem üzerindeki iletişim kanalları ile eğitmenimize sorunuzu iletebilirsiniz.

 

Neler Öğreneceğim

 • Bilgisayarların donanımı ile alakalı yeterli bilgi edineceksiniz

 • Microsoft Office'in en önemli programlarını iyi derecede kullanacaksınız

 • Windows işletim sistemi ile alakalı önemli bilgiler edinip bunu pratiğe dökeceksiniz

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • Vesikalık Fotoğraf
Murat ERKMEN

Murat ERKMEN

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 2500

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

 • Kontejan: Var
 • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
 • Eğitim Puanı: 100/95
 • Sınav Başarı Oranı: %95

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun