Emlak Danışmalığı Eğitimi

Emlak Danışmanlığı kariyeriniz için 120 saatlik eğitim sonunda MEB Onaylı sertifikanızı hemen alabilirsiniz.

13 Modül 13 Video 6 Saat Eğitim (0)

Emlak Danışmanlığı Eğitimi Emlakçılıkla alakalı kariyer yapmak isteyenlere mesleğin temel bilgilerini öğreterek, sektör için kalifiyeli personel istihdamını sağlamak, meslekte olanların da mesleği hakkıyla yapmaları için, gerekli olan bütün mesleki bilgi ve deneyime sahip olmalarını sağlayıp mesleğin eğitimini almış insanları emlak sektörüne kazandırmayı amaçlamaktadır.

Emlak Danışmanlığı eğitiminde pazarlama,  halkla ilişkiler ve iletişim, tapu sicili, kadastro, hukuk, ekspertiz ve şehir planlama gibi konuları alt başlıkları ile beraber detaylandırarak göreceksiniz. Uzman eğitimcimiz sizlere en çok işinize yarayacak noktaları vurgulayarak profesyonel bir şekilde  eğitimi verecek.

Kimler Katılabilir?

3Bilgi Eğitim Kurumları tarafından verilen Emlak Danışmanlığı Eğitimlerine şu anda emlakçılık yapmakta olan veya kariyerini Emlak Danışmanı olarak sürdürmeyi talep eden herkes katılabilir. Eğitime en az ortaöğretim mezunu yetişkinler başvuru yapabilir ama Emlakçılık mesleğini şu anda yapan ve bunu resmi yollarla belgelendiren kişilerden herhangi  bir öğrenim şartı istenmez.

Emlak Danışmanlığı Eğitimi için sizden Öğrenim Belgesi ( şu an emlakçılık yapan ve bunu resmi yollarla ispatlayanlar hariç), Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Vesikalık Fotoğraf istiyoruz. Daha sonra kurs ücretini yatırdığınızda size mesajla panel adresi ve şifrenizi yolluyoruz. Panele giriş yaptıktan sonra kurs da başlamış oluyor. Eğitim sonunda gireceğiniz MEB sınavını başarılı bir şekilde geçmeniz durumunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Emlak Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.  

2 ay süren eğitimlerde her zaman kursiyerlerimizin yanındayız. Videodan gerçekleştirilen eğitimlerin yanında MEB sınavında çıkabilecek soruları da eğitimcimiz sizlerle paylaşıyor. Ve sertifika alma oranınız daha da artıyor.

Neden 3Bilgi Uzaktan Eğitim ile Emlak Danışmanlığı Kursu derseniz buna vereceğimiz ilk cevap güvenilir bir eğitim kurumu olmamızdır. Bununda yanında en önemli ve iddialı olduğumuz nokta ise kaliteli eğitimler veriyor olmamızdır. Kursiyerlerimize müşteri gözü ile bakmamamız ve onları yol arkadaşı olarak görüp her zaman yanlarında olmamız en çok tercih edilme sebepleri arasındadır.

Siz de emlak danışmanlığı alanında kariyer yapmak ya da kendinizi geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. O zaman şimdiden aramıza hoş geldiniz…

Neler Öğreneceğim

  • Emlakçılık ile alakalı işinize yarayacak A'dan Z'ye tüm bilgileri öğreneceksiniz

  • Halkla İlişkiler ve sosyoloji dersleri satış danışmanlığını tekniklerine hakim olacaksınız

  • Emlak danışmanlığının hukuki temellerini detaylı bir şekilde göreceksiniz

Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Vesikalık Fotoğraf
berna erol

berna erol

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 3500

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

  • Kontejan: Var
  • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Puanı: 100/97
  • Sınav Başarı Oranı: %96

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun