İnsan Kaynakları Uzm. Kursu

Rekabetin çok hızlı bir şekilde olduğu son dönemde alacağınız bu eğitim ile kariyer basamaklarını hızla tırmanın.

18 Modül 27 Video 9 Saat Eğitim (0)

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Firmalarda rekabetçi üstünlük meydana getirmek için gerekli olan insan kaynağının üretilmesi, istihdam edilmesi ve geliştirilmesiyle alakalı politikalar ortaya koyma, planlamasını yapma, örgütleme, sevk ve kontrol etkinliklerini içine alana bir disiplindir.

3Bilgi Uzaktan Eğitimin kurumunda alacağınız İnsan Kaynakları Uzmanlığı Kursu’nda amaç kurumların gereksinimi olan nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesidir.

Kurs bitiminde yapılacak sınavı başarılı bir şekilde geçtiğiniz takdirde MEB Onaylı sertifikanızı alabilir ve uzmanlığınızı ispatlayabilirsiniz. 3Bilgi Uzaktan Eğitimin kurumunda verilen eğitimlerin bitiminde MEB sınavlarında çıkmış olan soruların analizi yapıldığı için sertifika sınavını geçmeniz çok da zor olmayacak.

Firmaların karlı ve devam ettirilebilir rekabet avantajlarını sağlayıp kendilerini büyütebilmesi ancak firma bünyesinde barındırdıkları insan kaynaklarının yenilikçi ve yaratıcı projeler üretebilmeleriyle mümkün olacaktır. Hem kendilerini hem de çalıştıkları işi geliştirmeye ve daha ileri götürmeye odaklanmış olan personelle değişik mal ve hizmet sunabilen firmaların kendi pazarlarında liderliği üstlenip çok güzel iş sonuçları elde ettikleri tespit edilmiştir.

Eğitim Nasıl Veriliyor?

Bu noktada işletmeler için iki ayağın çok önemli olduğu görülüyor. Hizmet ve Personel. İşte 3Bilgi Uzaktan Eğitimin kurumunda verilen İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi ile bu ayaklar biri için sizlerin yanında olacağız. Sizler için sunacağımız 3 aylık eğitimin ardından MEB sınavını da başarılı bir şekilde geçecek ve yeni kariyerinize ilk adımı atmış olacaksınız.

İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimine kendini geliştirmek ya da mesleğinizdeki gelişiminizi bir adım öteye taşıyabilmek için de katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim şeklinde istediğiniz her yerden eğitim videolarına ulaşabilir ve dersleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz. 3Bilgi Uzaktan Eğitimin kurumlarının sizler için temin ettiği kitaptan da dersleri takip ederek konuları pekiştirebilirsiniz. Tüm ders videolarını izleyip uzman eğitimcimizin yönlendirmelerini dikkate aldığınız takdirde MEB tarafından yapılan sertifika sınavını da kolay bir şekilde geçebileceksiniz.

Neler Öğreneceğim

 • Performans Yönetimi, İş analizleri ve iş tanımları, gibi pek çok konuyu örneklerle öğreneceksiniz

 • MEB çıkmış soruları analiz ederek sertifikanızı çok kolay bir şekilde alacaksınız.

 • Programa dahil ettiğimiz güncel SGK mevzuatı ile alakalı detaylı bilgi elde edeceksiniz

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • Vesikalık Fotoğraf
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alabilmek için en az Lise mezunu olmak gerekmektedir.
Ayla TAŞTAN

Ayla TAŞTAN

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 4500

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

 • Kontejan: Var
 • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
 • Eğitim Puanı: 100/98
 • Sınav Başarı Oranı: %96

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun