Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

Kurumumuzdan alacağınız Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi ile bir şirketin ön muhasebesini tutabilecek donanıma sahip olacaksınız.

7 Modül 57 Video 23 Saat Eğitim (0)

Hızla ilerleyen teknoloji ve bilgisayar çağında pek çok kurumsal şirket bir bilgisayarlı muhasebe uzmanını bünyesine almayı tercih etmektedir.

3Bilgi Uzaktan Eğitim kurumlarında verdiğimiz Bilgisayarlı Muhasebe eğitiminde planımız tümüyle katılımcılarımızın reel sektörde rahat bir şekilde iş bulabilmelerini kolaylaştırmak amaçlıdır. Almış olduğunuz eğitimin sonunda işletmelerin finansal bakımdan mevcut durumlarının belirlenmesini ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceksiniz.

Eğitimin İçeriği Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitiminin amacı ön muhasebe, genel muhasebe, Netsis ve Mikro gibi programlarda cari, fatura, stok, çek-senet, bordro ve sabit kıymetler hakkındaki fonksiyonların öğrenilmedir. Bunun yanında son mevzuatta yerini alan E-Fatura ve E-Arşiv ile alakalı bilgiler de uygulamalı bir şekilde öğrenilecektir. Eğitim bitiminde gerçekleştirilecek MEB sınavında başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika alabilecekler.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumlarında sizlere sunulan Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimine bilgisayar kullanmayı bilen, alana ilgili ve istekli olan, muhasebe alanında kariyer planlaması yapan ya da yönetici asistanlığı veya ön büro personeli gibi konularda meslek sahibi olmayı talep eden tüm bireyler katılabilirler.

Eğitimimiz Uzaktan Eğitim şekliyle 3 aylık bir sürede tamamlanmaktadır. Ama bunun yanında Eğitimimize kaydolan öğrencilerimizin kendilerine özgü olan panelleri 1 boyunca aktif kalmaktadır. Yani eğitimi bitirip MEB onaylı sertifikanızı alsanız da bir sene boyunda istediğiniz zaman panelinize giriş yapıp eğitimlerimizi istediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumlarında öğrenci memnuniyet çok önemlidir. Bu yüzden öğrencilerimize en kaliteli eğitim verme gayretimizin yanında onların ödemeleri ile alakalı konularda da geniş bir yelpazeye ve esnekliğe sahibiz. Öğrencilerimiz Kredi Kartı ile ya da Havale/EFT taksit yöntemlerinden hangisi kendisine daha uygunsa eğitim ücretini o şekilde ödeyebilir.

 

 

Neler Öğreneceğim

 • Bilgisayarlı Muhasebe ile alakalı temel kavramları detaylı konuları öğreneceksiniz

 • Defter Tutma, Ticari İşletme, Entegrasyon İşlemleri vb. alanla alakalı çok önemli konuları detaylı bir şekilde göreceksiniz

 • Eğitimle alakalı yeterli becerileri kazanacak ve iş başvuruları ile alakalı tüyoları öğreneceksiniz

Gereksinimler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma veya Öğrenci Belgesi
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifika alabilmek için en az LİSE mezunu olmak gerekmektedir.
Fikret Şahin

Fikret Şahin

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 4500

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

 • Kontejan: Var
 • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
 • Eğitim Puanı: 100/98
 • Sınav Başarı Oranı: %96

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun