Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin eğitimi programı ile yetenek ve bilginizin elverdiği alanlarda kendinizi daha da geliştirip başarılı bir eğitmen olabilirsiniz.

6 Modül 19 Video 9 Saat Eğitim (0)

Bir ülkenin gelişiminin temelinde eğitim olduğu aşikardır. Eğitim, eğiticiler tarafından açılan yeni amaçlar ile ancak üretime dönüştürülebilir. Bu işleyişte sadece eğitim ve eğitimci değil Eğiticinin Eğitimi de çok önemlidir.

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumları bünyesindeki Eğiticinin Eğitimi programıyla kursiyerlerimizin gelecek ile alakalı planlamalarını çok daha güçlü ve emin bir şekilde yapmasını ve yeni başlangıçlar yapabilmelerini istiyoruz.

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı kamu kurumlarında ya da özel eğitim kurumlarındaki akademik kadrolarda, yönetici pozisyonlarında hizmet sunan kişilere özel olarak oluşturulmuştur. Bu eğitim ile bahsi geçen kişilerin hizmet sunulan alan ile alakalı etkili eğitim metodolojileri geliştirip, teori ve uygulamada kalıcı neticelere ulaşmaları amaçlanmaktadır. Yani 3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumlarında sizler sunduğumuz Eğiticinin Eğitimi programı bilhassa yetişkinlerin öğrenme modelleri üzerinde durmaktadır.

Eğitim Sonundaki Sertifika Ne İşe Yarar?

3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumlarında alacağınız Eğiticinin Eğitimi programı bitiminde yapılan sınavdan başarılı bir şekilde geçmeniz durumunda  Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikayı alma hakkını elde edebilirsiniz. Bu süreçte sınavı başarılı bir şekilde tamamlamanız için uzman kadrolarımız hep yanınızda olacaktır.

Almış olduğunuz MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Sertifikası ile öğretim etkinliklerinin güçlendirilmesine ve farklı eğitim modellerine dönüştürülmesi ile alakalı öğrenmiş olduğunuz bilgileri kanıtlayan bir sertifikaya sahip olmanın yanında

 Yetişkinler için yapılan eğitimlerde öğrenme ilkelerini kolay bir şekilde kavrayabilir, hizmet alanları için hazırlanmış olan özel program hazırlama donanımını elde edebilir, eğitim sunacağınız alan ile alakalı sunum modellerinizi renklendirebilir, hazırlamış olduğunuz programların ve sunumların yetişkinlere yönelik olması gerekli olan öğrenme modellerinde uzmanlaşabilir,  vereceğiniz eğitimler esnasında kullanacağınız uygun araçların ve gereçlerin kullanımını kolaylaştırabilirsiniz.

Eğitim Şekli ve Süresi Nasıl?

Eğiticinin Eğitimi programı 3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumlarında toplamda 3 ay sürmektedir. Ama bu eğitim için hayatınızın önemli anlarında bir sıkışıklığa gitmenize gerek yok. İnternet ve internete bağlanacağınız bir tablet, bilgisayar ve hatta akıllı telefonla bile dersleri takip edebilir, videoları istediğiniz kadar, istediniz yer ve zamanda izleyebilir ve derslerde kafanıza takılan yerleri uzman eğitmenlerimize sorabilirsiniz.

Neler Öğreneceğim

  • Eğitimde fark yaratmanın temel anahtarını öğreneceksiniz

  • Etkili eğitim metodolojileri geliştirmeyi ve uygulamada kalıcı sonuçlar elde etmeyi öğreneceksiniz

  • Eğitim programının tasarlanması, uygulanması ve değerlendirmesi ile alakalı yeterlikleri kazanacaksınız

Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Vesikalık Fotoğraf
Ayhan URAL

Ayhan URAL

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 1300

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

  • Kontejan: Var
  • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Puanı: 100/95
  • Sınav Başarı Oranı: %96

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun