Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Tüm yaş grupları için geçerli olan bu eğitim ile sadece 30 gün zaman ayırıp okuma hızınızı en az 5 katına çıkabilir ve okuma kalitenizi artırabilirsiniz.

7 Modül 0 Video 0 Saat Eğitim (0)

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimimize uzaktan eğitim şeklinde evinizden çıkmadan ulaşabilirsiniz.

Eğitimimiz tüm yaş ve okul gruplarına göre özel olarak hazırlanmıştır. Uzaktan eğitimden için kaydınızı yaptırdıktan sonra size gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifreyle eğitime vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitim Program süresi 30 gündür. Eğitimlerde size gösterilen egzersizleri gösterildi şekilde 30 gün boyunca yapmanız durumunda eğitim sonunda okuma hızınız minimum 5 kat artacaktır.

Günümüz teknoloji çağında kitap okuma oranı düşmüş olsa da özellikle akıllı telefonlardan ya da tabletlerden yapılan e – okuma yöntemi artmaya başladı. Okuma alışkanlığımız gözümüzü tek bir kelimeye odaklandırır. Ve bizler klasikleşen okuma tarzımızda tek tek kelimeleri yan yana getirerek okuma yaparız. Bu eğitimle göz kaslarının daha fazla alanı gördüğünü ve bir bakışta 3-4 kelime bir okuyabileceğiniz fark edeceksiniz. Hızlı okumanın temel mantığında da bu vardır.

Eğitimler Hangi Yöntem Kullanılıyor?

Eğitmen tarafından Anlayarak Hızlı Okuma tekniğinin mantığı anlatıldıktan sonra her güne özel olarak yapılması gereken egzersizler listelenir ve anlatılır. Egzersizler yapıldıkça sistem otomatik bir şekilde sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı ister ve 30 gün boyunca bu eğitimler böyle devam eder. Eğitimin bitiminde okuma hızınızın en az 3 ile 5 kat arasında artış gösterdiğini göreceksiniz.

Eğitimin başında ve bitiminde yapılacak okuma hızı ile hızınızın ne kadar arttığını kendiniz de göreceksiniz. 3Bilgi Uzaktan Eğitim Kurumları size özel yaptığı program ile diğer kurslardan farklılık arz etmektedir.

Eğitim Bitiminde Hangi Belge Veriliyor?

Eğitim bitiminde yapılan test usulü sınavdan 45 geçme notunu aldığınızda MEB onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Bu sertifika ile almış olduğunuz eğitimi belgeleyebilirsiniz. Ayrıca kendini geliştirdikten sonra kimi özel kurumlarda Anlayarak Hızlı Okuma eğitmenliği de yapabilirsiniz.

Neler Öğreneceğim

  • Yanlışsız, sıralı olarak ve koordineli bir şekilde göz egzersizleriyle hızlı okuma tekniğini bir defa öğrenip bir daha unutmayacaksınız.

  • Pek çok insanda görülen dikkat eksikliği ve yoğunlaşamama problemini göz kaslarınızın geliştirilmesiyle aşacaksınız.

  • 30 günlük bir eğitiminden sonra daha hızlı, kaliteli ve verimli bir okuma yöntemiyle tanışacaksınız.

Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Vesikalık Fotoğraf
ERDEM TAŞKINSU

ERDEM TAŞKINSU

Eğitim Uzmanı

TOLGA BARE

TOLGA BARE

Eğitim Uzmanı

0.0

Ortalama Yıldız

Çok İyi
(0%)
İyi
(0%)
Orta
(0%)
Kötü
(0%)
Çok Kötü
(0%)

Yorumlar

Sende Yorum Ekle

₺ 900

Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkânı

Kurs Bilgileri

  • Kontejan: Var
  • Eğitim Süreci: Uzaktan Eğitim
  • Eğitim Puanı: 100/97
  • Sınav Başarı Oranı: %0

Sertifika Örneği

E-Bülten

İndirimler ve Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Kayıt Olun